Otwórz konto po sąsiedzku z kartą Mastercard®!

Lub jeśli masz już konto w naszym Banku, dobierz do niego nową kartę Mastercard, płać nią – i odbierz 300 zł.

Jak dołączysz do promocji?

Załóż nowe konto po sąsiedzku i otrzymaj swoją nową kartę Mastercard®. Potem zapraszamy Cię na stronę www.bezcennechwile.pl, gdzie będziesz mógł zgłosić swoją kartę do promocji i odebrać nawet 300 złotych bonusu!

Jak odbierzesz 300 zł na zakupy w RTVEUROAGD ?

Pamiętaj, żeby zarejestrować swoją nową kartę na stronie www.bezcennechwile.pl nie później niż w ciągu 3 dni od założenia konta!

Płać swoją nową kartą Mastercard® za min. 100 zł w ciągu 30 dni – otrzymasz e-voucher o wartości 100 zł.

Powtórz to w kolejnych 3 miesiącach i odbierz nawet trzy e-vouchery o wartości 100 zł każdy.

Płać kartą dalej i odbieraj punkty, które możesz zamieniać na wybrane przez Ciebie nagrody w programie Bezcenne® Chwile.

Promocja trwa do 20.06.2023 r. lub do wyczerpania puli nagród i obowiązuje w wybranych Bankach z Grupy BPS. Płać kartą na łączną kwotę min. 100 zł w co najmniej jednym z trzech 30-dniowych okresów, aby odebrać e-voucher o wartości 100 zł. Maksymalnie możesz odebrać e-vouchery na łączną kwotę 300 zł. Nagrody wydawane są w postaci punktów, które można wymienić na Nagrody przypisane dla wartości zdobytych punktów w katalogu Nagród (w tym na e-vouchery) w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Szczegóły w regulaminie na stronie mojbank.pl/konto. Organizatorem promocji jest Mastercard Europe S.A.
Regulamin promocji jest dostępny tutaj.

Karta, która bierze udział w promocji:

Co jeszcze możesz zyskać ?

Placówki bankowe zawsze blisko Ciebie

Płatności mobile w telefonie i zegarku

Ponad 2200 bezpłatnych bankomatów