14 marca rozpoczął się wiosenny sezon ubezpieczenia upraw z dopłatami z budżetu państwa w wysokości do 65% składki.

W sezonie wiosennym w Generali Agro ochroną można obejmuje takie uprawy jak: zboża, rzepak, kukurydzę, buraki cukrowe, ziemniaki, rośliny strączkowe, wybrane gatunki warzyw oraz owoców.

Atrakcje na wiosnę

  • dodatkowy zakres ubezpieczenia w ryzyku ognia. W przypadku spalenia plonu głównego, rolnik będzie mógł otrzymać ryczałt w wysokości 200 zł/ha za utratę słomy. Co ważne – nie ma tu znaczenia przyczyna powstania pożaru.
  • ochrona płodów rolnych już od 8% ubytku w plonie we wszystkich ryzykach objętych podstawowym zakresem.
  • ubezpieczenie ziemiopłodów na polisie uprawowej chroni płody rolne od momentu zasiewu lub wysadzenia do zbioru, a wykupienie tego rozszerzenia zabezpiecza dodatkowo plony składowane w budynkach, silosach i piwnicach. Do wyboru są 3 warianty zależne od wysokości sumy ubezpieczenia wybranej przez klienta.
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na polisie uprawowej w atrakcyjnej cenie. NNW obowiązuje przez całą dobę, na całym świecie, w pracy, jak i w życiu prywatnym.
  • rabaty dla stałych klientów na ubezpieczenie upraw: rolnik może otrzymać zniżkę w wysokości 5%, 10% lub 15%, w zależności od liczby dodatkowych, aktywnych umów ubezpieczenia w Generali Agro (Twój Agro Rabat).
  • specjalny rabat 15% na pierwsze ubezpieczenie maszyn rolniczych w zakresie Agro Casco dla rolników ubezpieczających swoje uprawy warzyw, buraków cukrowych i ziemniaków
  •  wprowadzono akcję promocyjną dla klientów we współpracy z Allegro Wiosenne zakupy na Allegro z Generali Agro.

 

Szczegóły w zakresie pełnej oferty otrzymają Państwo od naszych Doradców w Placówkach Banku  lub poprzez kontakt telefoniczny 17 77 29 013, 17 77 29 270 ,17 77 25 500